Antalya Otoshow için hazırlıklar başladı…

Antalya Otoshow için hazırlıklar başladı…
 
Tüm Türkiye’den ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanan ve bölge ticaretine katkı sağlamayı hedefleyen ANTALYA OTOSHOW Otomobil, Ticari Araçlar, Motosiklet, Bisiklet ve Aksesuarları Fuarı, ODD Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin işbirliğiyle, 13-18 Mart 2018 tarihleri arasında, Antalya Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenecek.
 
Türkiye’de fuarcılık sektörünün lideri TÜYAP tarafından, ODD Otomotiv Distribütörleri Derneği’nin işbirliğiyle Antalya’da düzenlenecek ilk fuar olan Antalya Otoshow Fuarı’nın hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor. 13-18 Mart tarihleri arasında gerçekleştirilecek Antalya OtoShow Fuarı’nın tüm Türkiye’den ziyaretçi ağırlaması hedefleniyor. Sektörün renkli ve görkemli fuarlarından biri olan OtoShow Fuarı’na, önde gelen otomobil markalarının yanı sıra motosiklet, bisiklet, araç içi aksesuar firmaları, otomobil lastik firmaları, oto içi dizayn ve aksesuarlar firmaları da yer alacak.
 
Sektörü müşterileriyle aynı çatı altında buluşturacak fuarda, Otomobil markaları en dikkat çekici standları ve yepyeni modelleri ile göz kamaştıracak. Yeni ürün ve son teknolojileri yakından gözlemleme fırsatı sunan fuarda düzenlenecek lansmanlarla son model teknolojilerden haberdar olabilirsiniz.
 
Antalya’yı Fuarlar Şehri Yapıyoruz
 
TÜYAP Tüm Fuarcılık A.Ş nin bölgede düzenleyeceği fuarlar, Türkiye’de fuarcılık sektörüne, bölge fuarcılığına ve ülkeler arası ticaretin gelişmesine önemli katkılar sağlayacak. Antalya Fuar ve Kongre Merkezi’nde 2018 yılında içerisinde otomobil, boat, mobilya-dekorasyon ve tarım konularında fuarlar düzenlenecek.
 
ÖNCEKİ SAYFAYA GERİ DÖN